Skvělý víkend v provedení borců BC Poruba

Sobota 19. 3. 2016 oblastní kolo boxu Mistřín

Patrik Polák nejmladší registrovaný  borec našeho klubu nastoupil proti borci z Brna Kyselovi. Předvedl se v nejlepším světle, byla to paráda, protože jeho soupeř měl čtyři odboxované utkání.  Patrik byl v ringu poprvé, a jak jsem již říkal, jeho výkon byl doslova  překvapením v dobrém smyslu. Doufám, že vychází nová boxerská hvězda.

Kevin Godla je našim členem po domluvě s jeho předešlým trenérem p.Martinčíkem. Uvedl se perfektně a také i  zapadl do našeho kolektivu. Kevin nastoupil proti Arzumajanovi a toho také začal vyučovat, jak se boxuje. Kevin byl o dva roky mladší a také o několik kg lehčí, ale na výkonu to vůbec nebylo znát. Náš nový borec zvítězil přesvědčivě na body.

Další výuka boxu začala, když do ringu nastoupil náš Adam Trnčák proti borci z Mistřína Patákovi. Adam soupeře kontroloval od začátku zápasu až do konce. Mezi tím byl soupeř počítán. Adam zvítězil na body.

Standa Legerski nemněl soupeře.

 

Neděle 20.3 2016 Extraliga boxu Prostějov -Ústí nad Labem

Lukáš Dekýš v dresu Prostějova, kde je zapůjčený nastoupil proti Solomonovi. Tomu také nedal šanci, aby ukázal, že také umí boxovat. Byl sice houževnatý, ale na Lukáše to nestačilo, protože i Lukáš poslal soupeře do počítání. Po druhém počítání pro velkou převahu rozhodčí zápas ukončil. Lukáš zvítězil v druhém kole TKO.

Chtěl bych poděkovat klukům za předvedené výkony a také sponzorům: JM 20 s.r.o.,  Město OSTRAVA, Janeček building society s.r.o., Městský obvod Poruba a  Ippon .