Mistrovství České republiky školní mládeže a kadetů 9.3.-11.3.2012

Tři  zlaté medaile z Mistrovství ČR st. žactva a kadetů pro Boxing club Poruba
Ve dnech 9.-11. 3  2012 se v Porubě -Pustkovci konalo Mistrovství České republiky st. žáků a kadetů. Mistrovství se celkem účastnilo sedmdesát tři borců z celé republiky, mezi kterými se naši borci, Dekýš, Czekaj a Gábor rozhodně neztratili.

Ve váze 52kg Nicolas Czekaj nejdříve vítězí nad Czigánym z České Kamenice n.b. Ve finále pak poráží Větraka z Č.Budějovic r.s.c.

Druhé zlato si vybojoval Daniel Gábor. V semifinále poráží na body Janečka z Brandýse nad Labem. Nutno říct, že tento zápas byl označen jako předčasné finále. Samotné finále už pro Daniela Gábora bylo jednoznačné a nad Fraňem z Gambáre Olomouc vítězí r.s.c v prvním kole.

Třetí zlato pro Boxing Club Poruba získal Lukáš Dekýš. Jeho prvním soupeřem byl Karol z Prahy, kterého Lukáš s přehledem poráží na body. Druhým soupeřem byl Skřišovský, který na Lukáše nestačil a utkání jeho sekundant vzdává. Finále nastupuje proti Bažovi z Mostu a i tam byla vidět v čem Lukaš soupeře převyšoval. Lukáš vítězí n.b. K jeho  zlatému ocenění  přibyla i cena „Nejtechničtější boxer turnaje".

Pro Ostravu vybojoval zlato také Mirek Gorol z BC Ostrava ve váze 43kg a pro Sokol Poruba Pavel Najzar ve váze 66.kg.
Trenéři: Toráč,Drahoš a Németh můžou být velice spokojeni. Děkujeme všem naším sponzorům a hlavně INSPORTLINE a Městu Ostrava za podporu.