Jihomoravské oblastní kolo boxu Mistřín 15.3.2014

Dušan Leško nastoupil proti Hájkovi z Těmic. Ti dva už spolu boxovali asi po třetí a i tentokrát Dušan soupeře porazil s přehledem zkušeného borce. Od prvního kola si držel převahu, i když by na jeho výkonu bylo co zlepšovat. Roste z něho kvalitní boxer nesmí však polevit v přípravě.
Adam Trnčák nastoupil proti domácímu borci Běchunkovi z Mistřína. I tady byla vidět boxerská vyspělost našeho borce. Soupeř se celý zápas snažil dávat hlavu dolů a Adama pořád držel. Adam nemohl uplatnit svoje akce. I tak soupeře několikrát přesně trefoval a tím zápas vyhrál na body.
Nicolas Czekaj nastoupil proti Jindrovi z Prostějova. Proti němu boxoval na Mistrovství ČR a tam s ním prohrál. Tady se,ale představil úplně jiný Nicolas. Boxoval tak jak jsme mu poradili. Soupeř nečekal, že Nicolas může mít takové údery. Jeden s těch úderů nachází přesně cíl a soupeř odchází do rohu s silně krvácejícím nosem(asi zlomenina). Nicolas po pěkném výkonu vyhrál technickým K.O.
Daniel Dědic nastoupil proti ostřílenému borci ze Znojma Šimečkovi,který má už několik vítězství v první lize. Mnozí Danielovi nevěřili, že zápas vydrží až do konce. Dan mnoha takovým zmrazil úsměv. Ukázal svoji bojovnost a byl velice dobrému soupeřovi víc než rovnocenný. Mít lepší fyzickou kondici tak ten vyrovnaný zápas mohl dopadnout v prospěch našeho borce.
Trenéři : Toráč a Drahoš byli z výkonů borců nad míru spokojeni.
Děkujeme sponzorům:statutárnímu městu OSTRAVA, JM 20 s.r.o, Insportline, 11 studio.