Hodnocením oblastního kola v Prostějově 1.10.2011

Na Jihomoravskou oblastní soutěž jsme přijeli s pěti boxery, s Danielem Gáborem,Ondřejem Schilderem,Markem Mučkou,Pavlem Zajícem a Jiřím Svítkem.
Boxovalo se v místní sokolovně kde se taky boxuje extraliga.

První nastoupil D.Gábor proti houževnatému Procházkovi z Těmic. Zápas mněl Dan ve svých rukách a až na několik zbytečných úderu, které inkasoval, vyhrál na body.

Druhý náš borec M.Mučka nastoupil proti reprezentantovi z Kroměříže Lánikovi a boxoval velice dobře, ale rozhodčí přiřkli vítězství Lánikovi.

Jako třetí šel do ringu Ondřej Schilder proti Znojemskému Kočkovi. To byl nejhezčí zápas oblastního kola. Ondra tvrdými údery zasahoval Kočku přesně a ten musel být počítán.Ondra vítězí r.s.c.

Pavel Zajíc nastoupil s velkým odhodláním zvítězit proti Navrátilovi z Nového Lískovce(Brno). Pavel boxoval jako zkušený boxer. I když má v ringu teprve druhý zápas, jako nováček si vedl skvěle. Mě se jeho výkon moc líbil, avšak rozhodčí přiřkli dost nečekaně vítězství Navrátilovi.

Poslední náš zástupce Jiří Svítek nastoupil proti Kroměřížskému Novákovi a Jirka první dvě kola ukázal krásný box ,jenže třetí kolo úplně polevil až jsem se obával o výsledek. Jirka měl nabodáváno z předchozích dvou kol a tím taky vítězí.

„S výkony boxerů BC PORUBA jsme spokojeni .I když porážky mrzí, výkony kluků to odčinily.", uvedli trenéři: Toráč,Drahoš a Nemeth.

Děkujeme Statutárnímu městu Ostrava i sponzorům. INSPORTLINE a 11 STUDIO za podporu.