Hodnocení Severočeského poháru v boxu konaného ve dnech 21-23.10 2011v Povrlech

Turnaje se kromě boxeru z ČR zúčastnili i reprezentanti z Německa Slovenska a Litvy. Náš boxerský oddíl Boxing club Poruba reprezentovali Nicolas Czekaj a Lukáš Dekýš, který startoval po hlavičkou České reprezentace. Dále Česko reprezentovali Robin Ďatko a Roman Bulavka z Karviné a BC Ostrava.

Nicolas Czekaj nastoupil proti borci Čurejovi ze Severočeské oblasti První kolo Nicolas boxoval na dálku a to pro něho nebylo to pravé  a až závěr druhého a třetího kola mněl ve své moci, ale i to bylo na borce, který byl domácí málo. Náš boxer dováží na sever Moravy bronz. Nicolas je v přípravě na mistrovství České republiky 2012 které se bude konat v Ostravě -Pustkovci.

Další náš borec Lukáš Dekýš boxoval svůj první mezinárodní zápas proti Německému reprezentantu Grohmannovi a Lukáš podal senzační výkon a soupeře poráží na body. Vítězstvím se dostává do finále, kde se utkává s Wiedermanem,s kterým už několikrát boxoval. Zápas to byl taktický jenže Lukášův soupeř těsně vítězí. Pro Lukáše zůstalo krásné druhé místo. Samozřejmě, že i Lukáš bude startovat na Mistrovství ČR 2012.

Trenér Mirek Toráč byl s výkony všech borců startujících za výběr Severní Moravy spokojen