Hodnocení První ligy Porubští boxeři proti K.O Brno v Brně a Oblastního kola v Ostravě 25.1.2014

Daniel Gábor ve váze 56 neměl soupeře. Lukáš Dekýš nastoupil  proti Veselému a toho v klidném tempu porazil na body zcela zaslouženě. Další náš borec Ondřej Schilder porazil Zapletala technickým k.o. v druhem kole.
Celkově jsme vyhráli 12:2 a pořád jsme na prvním místě prvoligové tabulky.

Oblastní kolo:
Mladí boxeři nastoupili v Ostravě i když byli bez trenéra z BC Poruba (zastoupil ho trenér ze Sokola Poruba V.Smuž ) Výsledky a výkony našich boxerů mám od trenéra Smuže.
Patrik Gábor ve váze 36 kg vyhrál nad R .Leškem ze Sokola Vítkovice
Adam Trnčák váha 57 kg porazil po přesvědčivém výkonu borce z Ostravy technickým k.o.
Jirka Gábor 67kg boxoval proti Karvinskému borci a po prvním vyhraném kole fyzicky odpadl a prohrál na body. Josef Gábor ve váze 79kg boxoval proti borci ze Sokola Poruba a ten vyhrál první kolo a část druhého a to mu bodově stačilo na vítězství na body.
Výkony i výsledky mne potěšili a doufám, že výkony se zopakují na Mistrovství ČR Kadetů v Českých Budějovicích.

Děkujeme sponzorům: Statutárnímu městu Ostrava , JM 20 , Insportline,