Hodnocení oblastního kola v Petrovicích u Karviné 21.5.2011

Hodnocení oblastního kola v Petrovicích u Karviné 21.5.2011

Za BOXING CLUB PORUBA nastoupilo sedm borců. První do ringu nastoupil D.Dědic proti Shelemu z Karviné. Dan začal velice dobře avšak po úderu do soupeře pravým hákem si narazil palec a to byl konec zápasu. Nateklý palec mu nedovolil dál boxovat. 

Druhý nastoupil Lukáš Dekýš a ten boxoval proti Karvinskému borci Ďatkovi. Lukáš boxoval tak jak mu soupeř dovolil, ale i tak dle mého názoru mněl vyhraný zápas. Jenže když boduje rozhodčí ze stejného oddílu ze kterého je soupeř a zápas je vyrovnaný tak jako byl i duel Dekýš vs Ďatko tak není divu že se rozhodčí přikloní ke svému oddílu. Lukáš prohrál 2:1n.b. Lukášovi příště nezbude nic jiného než zvítězit před limitem, aby sudí už nemuseli rozhodovat .

Třetí v pořadí byl Ondra Schilder a ten profesorsky vyučil bojovného Bulavku z BC Ostrava všechny tři kola mněl ve svoji režii a nedal Ostravákovi žádnou šanci se ukázat a to mladý Ostravák není špatný borec.

Čtvrtý nastoupil Miguel Concalves a ten vletěl do ringu jak uragán a Lukáše Rybára z Petrovic smetl v prvním kole. Miguel vyhrál v 1.kole r.s.c 

Pátý v pořadí nastoupil po dlouhé době (nemoc) Lukáš Karvai proti Ostravskému Richardu Přibylovi a Lukáš ukázal, že pohyb v ringu má pořád v sobě a soupeře s přehledem vybodoval Na Lukášovi nebyla znát žádna nervozita a i po fyzické stránce soupeře převyšoval.

Šestý nastoupil Milan Kašuba proti Janovačovi ze Sokola Vítkovice a tam se ukázalo, že Milanovi se mu proti vyšším borcům nedaří. Doufám, že se Milan v dalším zápase předvede v lepším světle. Prostě někdy to nemusí vyjít.

Doufám ,že příště to bude lepší.

Jako poslední bojovník nastoupil Jakub Vitásek proti Ostravskému borci Janu Mužíkovi. Zápas to byl velice vyrovnaný. Kuba však soupeře zasahoval častěji a tvrději tím však nemůžu podcenit bojovný výkon Ostraváka. Náš borec vyhrál zaslouženě díky lepšímu prvnímu a druhému kole, třetí bylo vyrovnané.

„Všichni kluci ukázali že, jsou připraveni jak po fyzické tak i po taktické stránce. A výkony tomu odpovídají." : řekli po zápase trenéři Toráč a Drahoš