Hodnocení oblastního kola v Karviné 24.11.2012

Přijeli jsme se čtyřmi borci : Nela Freiherrová  vyhrála bez boje, Nicolas Czekaj, Dan Gábor a Lukáš Dekýš.

Nicolas Czekaj nastoupil proti Plachetkovi z Karviné. Na Nicolasovi byla na znát slabá fyzická připravenost (nemoc), ale to nikoho neomlouvá prohrál zaslouženě, protože Nicolas je určitě mnohem lepší než prvoligový boxer z Karviné. Já doufám, že to na nejbližším oblastním kole dokáže.
Další nastoupil Lukáš Dekýš proti talentovanému borci Ivanovovi z Krnova. Lukáš přesně poslouchal a Krnovského borce rozebral. Nutno říct že Ivanov je houževnatý borec. Lukáš vítězí na body.
Kadet Daniel Gábor 52kg nastoupil proti Místeckému 57kg muž ze Sokola Vítkovice. Dvě kola byli v režii Dana. Soupeře naháněl po celém ringu. Ten se otáčel a držel Dana, ale to ringový jakoby nechtěl vidět několikrát i soupeře mohl počítat a napomínat, ale v jeho hledáčku byl snad jen náš borec ,kterého pro jistotu veřejně napomínal (to mohl soupeře ) a tím se podepsal pod prohrou Dana Gábora, který prohrál těsně na body.

(Mimochodem tady je výňatek z rozhovoru pro BOX Events, který poskytl ringový rozhodčí Krpec:
Co tě přimělo dát se na rozhodcovskou dráhu?
Nejspíše to samé co se honí mladým boxerům v hlavě! Nelíbili se mi až ,,okatě" otočené výsledky u mnoha zápasů, a tak jsem si řekl, že až skončím s aktivním boxem chci začít dělat rozhodčího.)
Podívejte se na video a posuďte sami...

Spokojený jsem byl jenom s výkony Dekýše a Gábora. Czekaj musí v tréninku přidat.

Jen byla škoda že Memorial Rudy Štajera se konal v takovém stísněném prostředí, které je vhodné spíše na trénink.

Děkujeme sponzorům INSPORTLINE,11 WEB STUDIO a Městu Ostrava