Hodnocení oblastního kola boxu ve Svitavách 10.12.2011

Za podpory našeho sponzora INSPORTLINE jsme přijeli do Svitav se čtyřmi mladými borci. Kluci jsou v plné přípravě na nadcházející Mistrovství ČR kadetů,které bude pořádat náš klub,museli si vyzkoušet jak boxují borci z jiné oblasti.

Jako první nastoupil ve váze 50 kg David Stralczynski proti Procházkovi z Těmic .David se pořádně ani neukázal, protože při jedné z akcí upadnul a rozhodčí z ničeho nic začal Davida počítat .A tím pádem bylo po zápase poněvadž v této věkové kategorii stačí jedno počítaní k ukončení zápasu.

Druhý do ringu nastoupil další mladíček Jakub Trnčák a ten se vůbec soupeře Borečka z Gambáre Olomouc ,který byl o hlavu vyšší, nezalekl bojoval a taky mněl dvě kola velice vyrovnané a dá se říct, že i vyhrané ,ale třetí bylo soupeřovo a to se ve výsledku odrazilo. Jakub sice prohrál, ale je to pro něj dobrá zkušenost. Svým výkonem mne nezklamal.

Třetí do ringu nastoupil Mistr ČR Daniel Gábor proti Kroměřížskému borci Kučerovi. Daniel předvedl, že si titul z letošního roku zasloužil. Boxoval velice čistě a tím a taky výkonem, který podal si vítězství plně zasloužil.

Jako poslední náš mladíček nastoupil Lukáš Dekýš (úřadující Mistr ČR) proti Vávrovi z Kroměříže se mu velice špatně boxovalo mimo jiné i  proto že borec Vávra boxoval velice nečistě. Rozhodčí jako kdyby to neviděli. Musím říct, že sudí v ringu svou roli absolutně nezvládl a taky proto zcela rozhozený Lukáš nezaboxoval svůj standart. Lukáš dle mého názoru prohrál nezaslouženě. 

„Pro všechny to byla zkušenost a doufám, že se kluci nad svými výsledky a výkony zamyslí.Blíží se mistrovství a na něm bych chtěl vidět lepší výkony." řekl po oblastním kole trenér Mirek Toráč 

Děkujeme za podporu SM Ostrava a ostatním sponzorům.