Hodnocení oblastního kola boxu Severomoravské oblasti 20. 2. 2016 v Krnov

Jak jsem již na FB informoval, na tuto oblast jsme jeli jen proto, že jsme byli osobně  pozvání p. Ivanovem

Přijeli pouze se čtyřmi borci.

Marek Macej nastoupil proti polskému borci Wužikovi ,který vážil 61kg a náš borec 56kg . Marek nastoupil po 14-denním tréninkovém výpadku, což byla nemoc a školní výlet. A bylo to na jeho výkonu vidět,  že mu trénink strašně chyběl. Marek však tento výpadek nahradil neskutečnou bojovností a chutí strhnout vítězství na svoji stranu. To se mu podařilo, výkonem mne hodně potěšil.

Stanislav Legerski  nastoupil proti karvinskému borci Mikušťákovi, který měl o 14 zápasů víc a to taky mělo vliv na Standu. Nedokázal se přes tento rozdíl přenést. Zápas prohrál v prvním kole. Standa musí přidat v tréninku, protože se musí ukázat na MČR kadetů v úplně jiném světle.

Lukáš Dekýš nastoupil proti domácímu borci Skříšovskému, který pro změnu mněl 6kg víc. Lukáš soupeři, který má zkušenosti v zápasech MMA ukázal, že box je někde jinde. Náš borec soupeře tvrdě zasahoval a nebýt gongu v druhém kole, tak  by možná tento zápas skončil dřív. Lukáš zvítězil na body.

Poslední náš borec Adam Trnčák nastoupil tradičně proti Balážovi z Dukly Olomouc. Zápas byl hodně vyrovnaný, oba borci se moc dobře znají. Adam dle mého názoru vyhrál těsně první dvě kola, ale třetí  doslova nechal vyhrát Patrika Baláže. Když k tomu připočtu, dva rozhodčí na bodech z Olomouce o výsledku pak nebylo pochyb.  Adam prohrál na body.

Musím podotknout, že zápasy našich borců zvedly a oživily atmosféru v krnovském hledišti v dobrém. Taky musím klukům za předvedené výkony poděkovat.

Děkujeme také sponzorům: JM 20 s.r.o.,  statutární město Ostrava a  JANEČEK building society s.r.o.