Hodnocení Oblastního kola boxu Olomouc 2.4.2011

Náš klub jel do Olomouce s dvanáctici borci.Museli jsme jet třemi auty a za to musím poděkovat p.Pavle Grošaftové a p.Petře Vaňkové, nejen za to, že trasu musely absolvovat jako řidičky, ale i za to, že se ujaly focení a natáčení.

První do ringu vstoupil Daniel Gábor proti Czekajovi z BC Ostrava a s přehledem zvítězil na body. Boxoval s přehledem a takticky velice dobře .

Druhý náš borec Lukáš Dekýš nastoupil proti Prostějovskému Gáborovi a i když boxoval velmi dobře, byl vítězem vyhlášen Prostějovský borec, který dle mého názoru vyhrát neměl. Lukáš prohrál těsně n.body.

Třetí boxer BC Poruba, který vstoupil do ringu byl Ondřej Schilder a počínal si skvěle, protože jeho soupeř Ohrádka, který je zápas od zápasu lepší tak na Ondřeje v žádném případě nestačil a  taky to tak dopadlo u rozhodčích. Ondra zvítězil na body.

Čtvrtý nastoupil Marek Mučka proti Menšovi z Dukly Olomouc, který své dva předchozí zápasy vyhrál K.O. Přesto na Marka Mučku nestačil Marek mu odolal v prvním kole a pak už v ringu byly vidět hlavně Markovy údery a to rozhodlo .Marek vítězí na body.

V pořadí pátý v ringu byl Daniel Dědic. V Olomouci ukázal, že dokáže zabojovat a vybojovat vítězství. Karvinský Lessy byl dobrý soupeř, ale chytrostí a fyzicky lepší byl Daniel Dědic a zvítězil na body.

Šestý zápas obstaral náš Milan Kašuba proti Prchalovi ze Sokola Vítkovice. Oba jsou nováčci. Milan mne potěšil hlavně zlepšeným výkonem v třetím kole, které mněl o něco lepší než soupeř a to patrně rozhodlo.Milan vítězí na body.

Sedmý zápas mněl nádech extraligového boxu, protože proti sobě nastoupili loňští mistři ČR a to Daniel Freiherr mistr ČR ve váze 52kg a Pavel Polakovič mistr ČR ve váze 56kg z Dukly Olomouc. Zápas se musel líbit, protože oba boxovali takticky velice dobře. Daniel prohrál pouze o jediný bod, ale výkonem určitě nezklamal, protože Polakovič má na svém kontě víc než 100 zápasů a taky několik desítek mezinárodních utkání.

Osmý v pořadí byl Lukáš Vaněk. Proti němu se postavil Maršálek ze Sokolu Vítkovice. Lukáš na zápas přijel po noční pracovní směně, ale na výkonu to nebylo znát ba naopak.S trenéry DRAHOŠEM a NEMETHEM usoudili, že Lukáš bude muset vždy před zápasem jít do práce :)) Bboxoval technicky a perfektně z úhybu. Byl to potěšující výkon.

Jakub Vitásek nastoupil proti začínajícímu Krnovskému boxeru Obšivačovi. Jakub soupeře zasypal tvrdými údery a prvním kole soupeř zápas vzdal a Kuba zvítězil.

Nejbojovnější výkon předvedl náš další nováček Martin Volf. Ten boxoval proti Ostravskému Švadelíkovi. V prvním kole to byla doslova rvačka, tvrdá výměna úderů. Po taktických radách trenérů Toráče a Drahoše boxoval Martin s větším přehledem a taky víc soupeře trefoval a to dost tvrdě, i když soupeř taky nebyl vůbec špatný. Martin toho v poslední době moc nenatrénoval, ale bojovností a uposlechnutím rad trenérů došel k vítězství .

Další naší boxeři Miguel Concalves a Jiří Svitek neměli soupeře

S takovými dobrými výsledky jsou trenéři Toráč,Drahoš a Nemeth velmi spokojeni .

Poděkování patří i našemu sponzorovi INSPORTLINE