Hodnocení oblastního kola boxu konaného 6.10.2012 SOKOL ve Vřesině

Vyhodnocoval se i loňský ročník oblastních soutěží

V kategorii Juniorů jsme vyhráli

V kategorii kadetů jsme skončili třetí .

Z důvodu nemoci některých naších borců jsme nastoupili v pěti .Boxovali pouze čtyři Nicolas Czekaj neměl soupeře.

Daniel Gábor nastoupil proti polskému talentu Szmidovi z Rybniku .Dan, který také nebyl docela fit. Dan se úderově překonával, i když v souboji na blízko padalo hodně nečistých úderů a i soupeř se skláněl hlavu dost nízko. Dan i přesto vítězí zaslouženě na body.

Nováček v našem klubu Standa Cicoň se představil ve velice dobrém světle. Boxoval proti domácímu borci Babiakovi. Standa mne mile překvapil. Na poprvé to nebyl špatný výkon. Standa určitě musí v tréninku přidat, protože vyrovnaný zápas mohl otočit ve svůj prospěch, kdyby se v něm ukázala větší touha po vítězství. Zápas prohrál těsně na body. Věřím, že další zápas bude lepší.

Ondřej Schilder nastoupil a boxoval opět perfektně. Ondra na Polské boxery umí.V loni porazil také jasně na body mistra polského Slezska. Tady také vítězí zcela přesvědčivé nad boxerem z Rybniku Kostkou.na body. Nutno podotknout, že polští boxeři jsou vždy perfektně připraveni.

Poslední náš borec Daniel Dědic nastoupil proti Vojkůvkovi z BC Ostrava Daniel vyhrál díky zkušenostem. Borec z Ostravy sice působil bojovnějším dojmem, ale úderově měl navrch Daniel. Vyhrál na body, ale výkon byl za očekáváním. Dan umí boxovat i lépe.

"S výkony svých svěřenců až na malé detaily jsme spokojeni.", dodali trenéři Toráč a Drahoš.

Děkujeme za podporu sponzorům SM Ostrava, INSPORTLINE, a WEB studio 11