Hodnocení oblastního kola boxu dne 18.2.2012 Sokol Poruba ve Vřesině.

I toto oblastní kolo jsme měli početnou účast a to sedm borců z toho jeden, Daniel Gábor neměl soupeře, což byl výsledek velice špatného nalosování trenérů SCM. Kdybychom se s ostatními trenéry nedomluvili, tak by i další naši borci neboxovali anebo by museli boxovat proti sobě. Já si myslím, že kluci si proti sobě zaboxují dost na tréninku. První do ringu nastoupil náš  Nicolas Czekaj proti Plachetkovi z Karviné. Nicolas měl dlouhý zápasový výpadek způsobený nemocí, ale i tak dokázal zabojovat a Plachetku poráží n.b. 

Druhý boxer BC Poruba David Straczynski .Poráží na body Ištoka z Dukly Olomouc.Oba působili pasivně ,ale David svými sériemi nabodoval.David je určitě příslibem ovšem musí ještě zvýšit tréninkové úsilí.

Třetí Lukáš Dekýš nastoupil proti svému obávanému soupeři Tadeáši Antenemu z Vítkovic Musím říct, že tento zápas měl bojovný náboj a určitě to byl nejbojovnější zápas tohoto oblastního kola. První polovinu zápasu měl navrch Antene, ale druhá polovina byla lepší pro Lukáše a závěr třetího kola měl v rukou náš borec a tím zápas obrátil ve svůj prospěch. 

Pro tyto borce včetně Daniela Gábora to byla poslední prověrka před nastávajícím MČR Kadetů, které pořádá náš klub.

Marek Mučka šel do ringu proti  Prchalovi ze Sokola Vítkovice. Marek byl dva týdny nemocný, ale i přesto vyhrál nad soupeřem ,který byl dvakrát počítaný v prvním kole. Prchala i přesto doboxoval.

Kamil Krošlák nastoupil proti bojovnému mladíkovi Sládečkovi z Havířova. Kamil boxoval s přehledem a zvítězil v druhém kole r.s.c.

Lukáš Vaněk taky nastupuje proti Havířovskému borci Hrehovčíkovi , který ač mladý boxer tak má na svém kontě dvě vítězné utkání K.O. Lukáš Vaněk svými zkušenostmi soupeře převyšuje a vítězí n.b.

Poslední zápas celého oblastního kola byl v režii Daniela Freiherra, který s přehledem jemu vlastním poráží na body  Mrázka ze Sokola Poruba.

Chtěl bych poděkovat za předvedené výkony všem borcům našeho oddílu a taky sponzorům.INSPORTLINE, Městu OSTRAVA, NUTRISPORT a C- COMFOR.