Hodnocení oblastního kola 27. 2. 2016 v Hrušovanech u Brna

Na zápas jsme Jeli pouze s dvěma borci. Nováčkem Stanislavem Legerskim a Kamilem Krošlákem. Oba jeli doladit formu. Standa na nadcházející MČR v Jičíně a Kamil na mezinárodní zápas, který by se mněl konat 7. května Další borci, kteří pojedou na mistrovství M.Macej a R.Leško jsou nemocní.

Standa nastoupil proti Prostějovskému borci Sedlákovi, který má za sebou asi 25 zápasů (Standa 4), ale to vůbec nebylo na výkonu znát. Náš borec měl dvě kola něco navrch, snažil se soupeře trefovat přední rukou. Třetí kolo bylo mírně vyhrané pro borce z Prostějova a to taky rozhodlo o velice těsné prohře Standy. S výkonem jsem byl o mnoho víc spokojenější než v předešlém utkání v Krnově.

Kamil Krošlák nastoupil proti Slovenskému borci z Bratislavy (Ružínov) Kamil začal velice dobře, měl přehled. Boxoval si svoje tempo, až do doby kdy evidentně dostal úder pod pás. Bohužel sudí byli jiného    názoru. Pokud se důkladně ten videozáznam zhlédnete tak tam bylo několik faulů. Po těch úderech převzal aktivitu Slovenský boxer Kučerík .Kamil prohrál, ale výkonem se taky posunul k lepšímu.

Adam Trnčák si ze soustředění v Polsku odskočil s reprezentačním výběr na zápas do Německa. Tam nastoupil proti Tureckému borci v Německém dresu. A toho ztrestal přední rukou. viz video

Lukáš Dekýš prohrál v Dánsku s domácím borcem na body zaslouženě. O výkonu v zápase jsem byl informován vedoucím mužstva z Prahy.