Hodnocení oblastního kola 21.1.2012 Vřesina

První nastoupil David Stralczynski proti Olomouckému Klukovi a toho sérii úderů poslal na zem následně rozhodčí zápas ukončil.David Stralczynski vítězí r.s.c. 

Druhý nastoupil Daniel Gábor proti Ištokovi z Olomouce a taky jemu soupeř nevydržel jeho údery a Dan vítězí vzdáním soupeře v prvním kole. 

Třetí bojovník Marek Mučka předvedl skvělý výkon a to taky vedlo k vítězství na body . 

Čtvrtý vstoupil do ringu po roční přestávce Kamil Krošlák .A mněl za soupeře talentovaného boxera z BC Ostrava Sládečka. Kamil v prvním kole, které bylo vyrovnané si soupeře připravil a v následujícím kole přesně trefil na bradu a to už Ostravský talent neustál .Kamil vyhrál k.o. v druhém kole.Kamil se vrátil ve velkém stylu. 

I pátý náš boxer Daniel Dědic poráží boxera BC Ostrava Ďuriše a to taky před limitem. Musím podotknout, že mne mile překvapil. Poslouchal pokyny trenérů to se mu taky vyplatilo.Vyhrál ve druhém kole r.s.c. 

Poslední náš borec Pavel Zajíc mněl vítězství na dosah ruky. Proti Kováčovi ze Sokola Poruba. Dvě kola měl mírně navrch , avšak třetí kolo prohrál a to rozhodlo . Na začátek roku je to pro trenéry Toráče ,Drahoše a Nemétha skvělý výsledek .Kluci však nesmí usnout na vavřínech. Děkujeme našim sponzorům a taky hlavnímu sponzorovi. INSPORTLINE